Najładniejsze meble dla najważnieszych osób na świecie zapoznaj się z naszą ofertą

O nas

Historia WISAD

Firma WISAD powstała w 1990 roku z inicjatywy jej jedynego dotychczas właściciela, Pana Mieczysława Jerzaka.
W ciągu dwudziestu czterech lat istnienia firmy wiele razy zmienialiśmy główne profile produkcji ale zawsze nasza produkcja była związana z obróbką drewna litego. Wykonywaliśmy między innymi elementy więźby dachowej, stolarką okienną i drzwiową, podłogi, schody oraz wiele innych artykułów do wykańczania i wyposażania mieszkań. Wraz z rozwojem naszej firmy oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów podejmowaliśmy się także budowy domów całorocznych, letniskowych itp.
Od 1999 roku zajmujemy się głównie produkcją mebli z drewna litego i 90% naszych wyrobów eksportowaliśmy do renomowanych sieci handlowych europy zachodniej takich jak IKEA czy HABITAT.
Od kilku lat naszymi sztandarowymi produktami są meble dla dzieci, między innymi łóżeczka, komody, szafy, szafki itp
Nowoczesny park maszynowy oraz doświadczona załoga pozwalają nam na wytwarzanie produktów na wysokim poziomie.

Wstęp do oferty

Naszą specjalnością jest obróbka drewna. Z tego szlachetnego materiału tworzymy trwałe i bezpieczne mebelki dla dzieci, które swoją niezwykłą urodą doskonale dopełniają wystrój wnętrz dziecięcych i młodzieżowych. Większość mebli dla dzieci wykonana jest z litego drewna, dzięki czemu zachowują estetyczny wygląd na długie lata.
W naszej ofercie znajdują się też mebelki wykonane z płyty meblowej MDF. Zadbaliśmy również o ponadczasowe formy naszych projektów, dzięki czemu nasze meble drewniane dla dzieci i młodzieży mogą być z powodzeniem użytkowane przez wiele lat.  Proste linie i eleganckie kształty można w prosty sposób zaadaptować do dowolnego wystroju z wykorzystaniem ciekawych detali i dekoracji.