Najładniejsze meble dla najważnieszych osób na świecie zapoznaj się z naszą ofertą

Oferta

Inne meble

Naszą specjalnością jest produkcja drewnianych mebli dla dzieci w różnym wieku. Oferujemy meble z drewna wielu rodzajów, poczynając od łóżeczek, komód, a kończąc na przewijakach czy biurkach. Masze meble wykonujemy wyłącznie z drewna najwyższej jakości, dzięki czemu nasze meble drewniane służą naszym najmłodszym klientom przez wiele lat i są wymieniane tylko i wyłącznie z powodu ich dorastania. Już wielu pociechom nasze drewniane meble kojarzą się ze szczęśliwym dzieciństwem i wieloma najpiękniejszymi wspomnieniami.

W naszej ofercie znajdują się też mebelki wykonane z płyty meblowej MDF. Zadbaliśmy również o ponadczasowe formy naszych projektów, dzięki czemu nasze meble drewniane dla dzieci i młodzieży mogą być z powodzeniem użytkowane przez wiele lat.  Proste linie i eleganckie kształty można w prosty sposób zaadaptować do dowolnego wystroju z wykorzystaniem ciekawych detali i dekoracji.

Doskonałym uzupełnieniem naszych zestawów mebli drewnianych dla niemowląt i starszych dzieci będą:

Zestawy kąpielowe:

W kolorze beżu

kolor szary

Półko – przewijaki

Półki wiszące

Wieszaki na ścianę

W pokoju starszaka na pewno świetnie się sprawdzą komplety stolik i krzesełko przystosowane wielkością do wieku i wzrostu dziecka.

Zestaw dla dziewczynki

Zestaw dla chłopca

Z wiekiem możemy zastąpić niektóre z mebli większymi modelami np. wstawiają duże łóżko 90/200 lub duże wygodne biurko.

Łóżko 90/200 dąb bielony

komoda „80” – typ VIII dąb bielony

Biurko 120/60 z półką